Felsefemiz

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, adı saygınlıkla anılan, üstlenmiş olduğu projeleri yetkinlik ve başarı ile tamamlayan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak, CENEVİZ GAYRİMENKUL’ ün vizyonunu oluşturmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz İnşaat sektöründe, kaliteli, sağlam, estetik, güvenilir yapılar inşa etmek; altına imza attığımız her projede başarıyı hedeflemek; sektörde edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimi müşterilerimizin faydası için kullanmak CENEVİZ GAYRİMENKUL’ ün misyonunu oluşturmaktadır.

 

VAZGEÇİLMEZLERİMİZ:

KALİTE

Hayata kalite katıyoruz…

Kaliteli yaşamak, evinizde mutlu olmak demek. Doğadan kopmadan şehri yaşatan, konforunu kaybetmeden şık olabilen ve tüm beklentilere cevap verebilen yaşam alanları ile hayata kalite katıyoruz.

MEMNUNİYET

Sizin memnuniyetiniz, bizim gururumuz. 

Bizi tercih edenlerin evlerinde mutlu yaşadığını bilmek, gayrimenkullerinin değerini katladığını görmek; bizce başarıların en büyüğü.

GÜVEN

Projelerimizi söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz kalite standardında ve yaşama hazır durumda teslim ediyoruz.

SAĞLAM

Uzman kadromuz ile gerçek sağlamlık. 


En iyi malzemeler ve modern yapı teknolojileriyle bir araya getirdiğimiz, kalite ve değerlerini uzun yıllar koruyacak gayrimenkuller, yarınlara bırakacağımız en büyük miras.

ESTETİK

Yaşam alanlarınıza estetik katıyoruz…

Yaşadığınız ev, estetiği ile önce sizi yansıtmalı. Güzelliği ile ruhunuza dokunmalı. Bakmaktan keyif, içinde bulunmaktan gurur duyacağınız yaşam alanları, tüm tasarımlarımızın değişmez hedefi.

ZAMANINDA TESLİM

Söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz şekilde…

Projelerimizi ne zaman teslim edeceğiz dediysek, tam o zamanda, yaşama hazır bir şekilde teslim ettik. Projelerimizle ilgili abartılı sözler veya projemizin aslına uymayan görsellerle müşterilerimizi yanıltmıyor, Ne vaat ettiysek, onu sunuyoruz.

Değerini katlayarak artıran
yatırımlar inşa ediyoruz…